Фінальний акорд осені

Команди U-15 та U-17 дитячої академії "Геліос" провели матчі 11 туру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України (група 2 Першої ліги) і підвели риску під осінньою частиною сезону.

13.11.2017 - 13:15

"Сонячні" тінейджери відвідали приміський Люботин, де помірялися силами з однолітками з однойменної ДЮСШ. У рідні пенати команди повернулися з різним настроєм.

17-річні вихованці тренера Андрія Перцухова здобули над люботинцями переконливу перемогу - 6:1. Чотири голи забив Віталій Заратуйко, по одному разу відзначилися Данило Кондратович і Микита Повторіхін.

Матч з "ДЮСШ Люботин" "червоно-чорні" провели в такому складі: Валерій Заратуйко (Віталій Бабак), Павло Соляник (Микита Єфімов), Данил Даниленко, Кирило Задорожний, Владислав Козловський, Олександр Кондрашенко, Данил Кондратович, Дмитро Олейничук, Віталій Заратуйко, Данііл Фомін, Микита Повторіхін.

Перемігши у Люботині, "Геліос" U-17 набрав 27 очок та у ранзі одноосібного лідера групи вирушив на зимові канікули. Друге місце займає "Сталь" з Кам'янського (25 очок), третє - команда "Олександрія-Аметист" (23 бали).

Невдалим вийшов вояж до Люботина у 15-річних підопічних тренера Сергія Ужченко. Вони програли місцевим одноліткам з рахунком 1:2. Автором голу престижу "сонячних" став Андрій Мірошниченко.

Поєдинок в Люботині "Геліос" U-15 почав в такому складі: Дмитро Рачинський, Єгор Малець, Микита Шаповалов, Кирило Люшуков, Айдин Ахмедов, Вадим Киктенко, Арсеній Максименко, Владислав Онищенко, Андрій Мірошниченко, Денис Пуляєв, Артур Корольов. На заміну виходили Микита Волинець і Ярослав Єременко.

Програвши, 15-річні вихованці академії "Геліос" з 13 набраними очками пішли на зимову паузу на 7 позиції у таблиці. Лідирують у групі кривдники "сонячних" з "ДЮСШ Люботин", у яких в активі 30 очок.

Поєдинки стартового весняного туру заплановані на 12 квітня 2018 року.

 

Прес-служба ФК "Геліос"