Дмитро Скоблов: " З "Десною" був нормальний арбітраж. На рівні першості області"

Півзахисник "Геліоса" - про перипетії кубкового матчу із "Десною" (1:2) і настрої колективу на найближчий матч першості у Першій лізі з "Волинню".

23.09.2017 - 12:15

- Дмитро, наскільки, на твій погляд, вийшла закономірним поразка "Геліоса" в кубковій грі з чернігівцями?

- Якщо взяти перший тайм, то ми могли пропустити десь м'яча три. У нас було багато помилок, ми дозволили гостям біля наших воріт створити ряд небезпечних загроз після стандартів. Проте в другому таймі на полі була зовсім інша гра, але все перекреслив штрафний, який суддя просто придумав в наші ворота. Втім, і крім цього штрафного, який виявився в матчі ключовим, рефері намагався знайти й інші підстави, щоб покарати нас штрафними. Ними він нас буквально обкладав. Але так вийшло, що гравці "Десни" після перерви так і не створили нам загроз, крім удару зі штрафного, який приніс їм перемогу. Вийшло: ми маємо те, що має, однак результат зустрічі - для нас невтішний.

- Після призначення штрафного намагалися щось пояснити арбітру? Можливо, він обґрунтував прийняття саме такого рішення.

- Рефері абсолютно ніяк не реагував і нічого не говорив. Нападник "Десни" сам послизнувся і впав, намагаючись перебудуватися під передачу, яку йому віддали в протихід. Це було видно і в грі, і, впевнений, з трибун. Це був штрафний абсолютно вигаданий буквально на рівному місці.

- А яким зсередини бачився арбітраж матчу, в цілому?

- Нормальний був арбітраж, як на мене. На рівні десь першості області. Там штрафні придумував на свій розсуд, там хотів - карав, а в іншої аналогічної ситуації - не карав. Під кінець гри арбітр взагалі покарав голкіпера "Десни" Костю Махновського попередженням за затягування часу, хоча в той момент проводилася заміна. Суддівство було незрозумілим і дуже низької якості. З такими речами повинні розбиратися десь нагорі. Це однозначно. Ну а наша справа: виходити на поле і грати. Про поразку ми вже забули, і зараз думає про наступний матч із "Волинню". Настрій в ньому буде тільки на позитивний для нас результат.

- Чи вдасться повноцінно психологічно відновитися після матчу із "Десною" та підійти до гри з "Волинню" на максимумі можливостей?

- У кубковому матчі окремі хлопці, які грали до цього у поєдинках першості, не грали. Думаю, наш тренерський штаб знову вдасться до ротації складу. Це повинно зіграти нам на руку. Я вірю, що у нас все буде нормально.

 

Прес-служба ФК "Геліос"