17-річні йдуть у відрив, 15-річні - прагнуть вгору

Команди U-17 та U-15 дитячої академії футбольного клубу "Геліос" провели матчі 5 туру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги у Першій лізі (група 2).

09.10.2017 - 10:15

"Сонячні" тінейджери нанесли візит до Кривого Рогу, де помірялися силами з однолітками із "Християнського футбольного клубу" Пенуел ". Результат обох матчів виявився для юнаків "Геліоса" позитивним.

Знову порадували 15-річні підопічні Сергія Ужченко, які, нагадаємо, відкрили сезон двома поразками. Вигравши в Кривому Розі з рахунком 3:1, вони здобули вже третю поспіль перемогу. Дубль у матчі оформив Андрій Мірошниченко, а Вадим Кіктенко відзначився один раз.

Матч проти "ХФК" Пенуел" "сонячні" почали у наступному складі: Дмитро Рачинський, Назарій Крутько, Микита Шаповалов, Микита Борздов, Микита Волинець, Ярослав Єрьоменко, Вадим Кіктенко, Владислав Онищенко, Денис Пуляєв, Андрій Мірошниченко, Артем Коваленко. На заміну виходили Артур Корольов, Ярослав Волков, Єгор Малець.

Після цього виграшу "Геліос" U-15 з дев'ятьма набраними очками піднявся на п'яту позицію у турнірній таблиці групи 2. Лідирують дніпровська "ДЮСШ-2" та "ДЮСШ Люботин", у яких в активі по 12 балів.

Ще краще йдуть турнірні справи у 17-річних вихованців Андрія Перцухова. Перемога в Кривому Розі з рахунком 2:0 стала для них вже п'ятою поспіль зі старту сезону. Три очки у протистоянні з "пенуельцями" харків'янам принесли голи у виконанні Віталія Заратуйко та Микити Повторіхіна.

Матч "червоно-чорні" тінейджери провели у такому складі: Віталій Бабак, Павло Соляник (Микита Єфімов), Данило Даниленко, Кирило Задорожний, Владислав Козловський (Денис Малиш), Олександр Кондрашенко, Данило Кондратович, Дмитро Олейничук, Денис Лотош (Микита Домашенко), Данііл Фомін (Микита Повторіхін), Віталій Заратуйко.

Виграш у криворіжців довів очковий "улов" "Геліоса" U-17 до максимально можливих 15 пунктів. Це дає команді право на одноосібне лідерство у групі. Найближчі переслідувачі "сонячних" - "Шахтар" з Кривого Рогу і "Сталь" з Кам'янського, у яких по 10 очок.

 

Прес-служба ФК "Геліос"